Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A.

Data dodania: 21 maj 2014Ogłoszenie: 51
Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A.
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. - zdjęcia
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. zdjecie 2
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. - zdjecie 3
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. zdjecie 4
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. zdjecie 5
  • Wypożyczalnia samochodów PANEK S.A. zdjecie 6

Panek S.A. wypożyczalnia samochodów jesteśmy wszędzie tam, gdzie mógłbyś nas potrzebować. W naszej flocie znajduje się ponad 800 pojazdów od miejskiej Toyoty Aygo, poprzez kompaktowe Hyundai i30, aż do samochodów dostawczych zarówno mniejszych Renault Kangoo oraz większych jak Peugeot Boxer Maxi. Na szczególną uwagę zasługują samochody klasy Premium, jak BMW 520 czy Mercedes CLS. Zatem bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, którym spokojnie przemierzysz miejskie uliczki, czy komfortowego pojazdu przystosowanego do dłuższych tras – u nas znajdziesz odpowiedź na każdą ze swoich potrzeb.
Wszystkie te samochody oczekują na Ciebie w kilkudziesięciu punktach wynajmu na terenie całego kraju oraz poza nim. Znajdziesz nas w miastach wojewódzkich i portach lotniczych, ale także w mniejszych miejscowościach, gdzie inne wypożyczalnie nie świadczą swoich usług. Pojazdy wynajmujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Skontaktujesz się z nami bez problemu o każdej porze – niezależnie od miejsca i czasu. Dzięki scentralizowanej obsłudze gwarantujemy pełną mobilność.Dodatkowo świadczymy usługi transportu towarowego, przewozu osób (taxi), home assistance, relokacji pojazdów, door to door, zarządzania flotą oraz wynajmu długoterminowego.

Proponujemy Państwu WYNAJEM NA KOSZT OC SPRAWCY. Jeśli Państwa samochód został uszkodzony w wyniku kolizji z winy innego uczestnika ruchu mogą Państwo wynająć BEZGOTÓWKOWO auto zastępcze na KOSZT OC SPRAWCY. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami Jesteśmy liderem na rynku w wynajmach z OC sprawcy i skutecznie usprawniamy procedurę obsługową dla towarzystw ubezpieczeniowych w tym zakresie.Proponujemy elastyczne oferty i schemat obsługowy dla każdego Klienta indywidualnie. W przeciwieństwie do konkurencji wynajmujemy samochody z OC sprawcy natychmiastowo po otrzymaniu dokumentacji. Nie pobieramy kaucji przy wynajmach zlecanych przez zakłady ubezpieczeń.

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów oraz na stronę www.ipanek.pl
Telefon: 665 800 000
Oddział Koszalin: 505 600 359

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 505... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Motoryzacja
Typ oferty: Usługi
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 1147

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.