Wczasy nad morzem z wyżywieniem od 85 zł ! Nemo Ustronie Morskie

Dodane Czwartek, 11 Czerwca 2015, 18:38:14, ID ogłoszenia: 1092
85 zł
tel. 600-... Pokaż
  • Kategoria: Hotele, pensjonaty
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Wyświetleń: 1375

Opis ogłoszenia

Warto skusić się na odpoczynek nad morzem w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Nemo. Średnie nasłonecznienie w Sianożętach leżących koło Ustronia Morskiego należy do najdłuższych w Polsce, a specyficzną właściwością panującego tu klimatu jest aerosol morski, który odgrywa ważną rolę w leczeniu najróżniejszych dolegliwości.

Ośrodek Wczasów Rodzinnych Nemo usytuowany jest w ścisłym centrum miejscowości, w odległości 150 m od plaży. Do dyspozycji gości oddaje przestrzenne pokoje z balkonami i łazienkami - z niektórych pokoi na 2 piętrze można podziwiać morze i plaże.

Domowe posiłki, serwowane codziennie w formie bufetu (zależnie od opcji), dodadzą sił do spacerów po plaży i wypraw w kierunku licznych atrakcji lokalnych. Na terenie ośrodka można również rozpalić ognisko oraz grilla, co umili niejeden wieczór.

Dla relaksu warto skorzystać z m.in. eldorado z kulkami dla dzieci, sali animacyjnej, boiska do siatkówki, czy placu zabaw. Obiekt oferuje wypożyczenie rowerów, kijków nordic walking, gabinet masażu, refleksoterapię. Niezapomnianych przeżyć dostarczy Rejs Statkiem z Kołobrzegu po Bałtyku.
Lokalne atrakcje

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios z basenami, kortem i kręgielnią.

Rejsy wycieczkowe żaglowcem i rejsy statkiem po Bałtyku.

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy - 28 różnych ogrodów botanicznych, w których można podziwiać ponad 6 tysięcy gatunków i odmian roślin, w tym egzotyczne oraz unikalne.

26-metrowa latarnia morska w Kołobrzegu - w jej podziemiach znajduje się Muzeum Minerałów, gdzie można podziwiać kilkaset krystalicznych, ciętych i szlifowanych minerałów z całego świata, zebranych m.in. w Maroku, Rosji, Brazylii i na Madagaskarze.

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu - prezentowane są w nim zbiory militariów pochodzących z czasów od wczesnego średniowiecza do współczesności.

Grota solna w Kołobrzegu - pobyt w niej wzmacnia odporność organizmu, ma działanie terapeutyczne i pomaga w leczeniu różnorodnych schorzeń, m.in. dermatologicznych oraz przewodu pokarmowego.

Rejsy na Bornholm, duńską wysepkę zwaną „Majorką północy”, która prezentuje harmonijne połączenie natury i kultury oraz kusi imponującą liczbą zabytków - do najcenniejszych należą jedyne w Skandynawii białe romańskie kościoły z XII wieku i ruiny zamku Hammershus. Wyspę od Kołobrzegu dzieli ok. 100 km.
Opcje

Pobyt w terminie 28.06.2015-4.07.2015 znizka 40%

85 zł osoba dorosła śniadania i obiadokolacje/doba

70 zł dziecko do 12 roku życia sniadania i obiadokolacje/doba

dziecko do 3 roku gratis!!!


Pobyt w terminie 4.07.2015-8.07.2015 znizka 40%

85 zł osoba dorosła śniadania i obiadokolacje/doba

70 zł dziecko do 12 roku życia sniadania i obiadokolacje/doba

dziecko do 3 roku gratis!!!


Pobyt w terminie 11.07.2015-23.08.2015 znizka 40%

130 zł osoba dorosła śniadania i obiadokolacje/doba

90 zł dziecko do 12 roku życia sniadania i obiadokolacje/doba

dziecko do 3 roku gratis!!!


Pobyt w terminie 23.08.2015-15.09.2015 znizka 40%

85 zł osoba dorosła śniadania i obiadokolacje/doba

70 zł dziecko do 12 roku życia sniadania i obiadokolacje/doba

dziecko do 3 roku gratis!!!


Dodatkowo w ofercie:

- aquapark

- masaże

- eldorado,plac zabaw,animacje dla dzieci

- rejs statkiem


Zapraszamy do rezerwacji

Koszalin Zachodniopomorskie