Spawacz 141

Data dodania: 14 maj 2018Ogłoszenie: 7661
Spawacz 141
  • Spawacz 141 - zdjęcia

Dla naszego holenderskiego klienta, producenta zbiorników wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, poszukujemy:

Spawacz 141

zakres obowiązków:
- spawanie zbiorników wykonanych z RVS na bazie rysunku metodą 141

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe jako spawacz 141
- ważne uprawnienia spawalnicze
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość rys. technicznego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- kontarakt na długo
- wynagrodzenie: 500 € netto / 40 h, płatne co tydzien
- możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż