Pisanie prac wszelkiego typu: dyplomowych, semestralnych, zaliczeniowych, sprawozdań. Płatność przy odbiorze, bez zaliczek

Data dodania: 23 kwiecień 2018Ogłoszenie: 7569

Zapraszamy do kontaktu:
www: http://pomocnaukowa.wixsite.com/prace
email: pomocnaukowa@tutamail.com

Pisanie prac wszelkiego typu: dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich), semestralnych, zaliczeniowych, sprawozdań, opracowań, wzorów, projektów, modeli ekonometrycznych, referatów, także dla szkół średnich itp. Gotowe, przykładowe wzory prac od ręki. Posiadamy przykładowe gotowe wzory prac: dyplomowych, podyplomowych, modeli ekonometrycznych. Tożsamą z przyjętym tematem pracę dostarczymy w ciągu kilku minut.
Naszą dewizą jest profesjonalne i rzetelne przygotowanie zleconego wzoru pracy. Każdy tekst opracowywany jest od nowa, co oznacza, że nie jest powielany, ani nie był wcześniej wykorzystany.

W związku z tym, że prace przygotowywane są indywidualnie, każdy Klient przez cały czas pisania pracy ma z nami kontakt i jest na bieżąco informowany o przebiegu i o postępach pisania, aktywnie uczestniczy w pracy. Klient ma możliwość wyznaczenia i ustalenia terminu pisania poszczególnych części tekstów.

Pomagamy wybrać temat, zgromadzić materiały, niezbędne do napisania pracy, sformułować metodologię, przygotować analizę teoretyczną i przeprowadzić badania. Formatujemy pracę zgodnie z wymaganiami Klienta, przygotowujemy niezbędne elementy dodatkowe, typu arkusze excel, ankiety, załączniki.

Istnieje również możliwość ponownej redakcji już gotowej pracy w celu dostosowania do potrzeb procedur antyplagiatowych.

Z nami nie musisz obawiać się korzystania z pomocy przy pisaniu Twojej pracy. Z nami masz pełną gwarancję legalności pomocy, bowiem wszystkie przez nas opracowania przechodzą przez program antyplagiatowy.

Gwarantujemy, że współczynnik podobieństwa nie przekroczy 10%, TAK WYMAGAJĄ UCZELNIE. W przypadku przekroczenia wyżej opisanego współczynnika tytułem gwarancji dokonujemy poprawek w ciągu 72 godzin. Zwracamy poniesione koszty w sytuacji nie spełnienia w/w warunków.

Poprawki do pracy nanoszone są bezpłatnie.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 153

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.