OPIEKUN/OPIEKUNKA SENIORA W NIEMCZECH

Dodane Poniedziałek, 01 Września 2014, 13:07:43, ID ogłoszenia: 164
Do negocjacji
tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Praca za granicą
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Wyświetleń: 1623

Opis ogłoszenia

Zapewniamy legalne i bezpieczne zatrudnienie, indywidualnie ustalaną kwotę wynagrodzenia, zlecenia dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań, sprawdzone miejsca pracy, elastyczne terminy i zasady wyjazdów oraz bezpłatny dojazd do klienta. Ponadto: ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV. Nasi pracownicy liczyć mogą na pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników Alten Care24 o komfort pracy opiekunów.

Obowiązki: gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach i proste prace domowe.

Wymagamy znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku oraz gotowości do podjęcia pracy na min. 2 miesiące.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (imię, nazwisko oraz numer telefonu) na adres: altencare24.agata@gmail.com

UWAGA! Nasza firma oferuje także kursy j. niemieckiego bez wychodzenia z domu za pomocą Skype bądź stacjonarnie w konkurencyjnej cenie (specjalistyczny kurs j. niemieckiego dla opiekunów). Dla osób, które przejdą kurs, oferujemy szeroki wachlarz ofert pracy o charakterze opiekunki/opiekuna w Niemczech. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila.

Koszalin Zachodniopomorskie