OPIEKUNKA DO STARSZEJ do PANI -Bremen od 2 czerwca, 950-1100 E - podstawowy i komunikatywny niemiecki

Data dodania: 11 maj 2018Ogłoszenie: 7651
  • OPIEKUNKA DO STARSZEJ do PANI -Bremen od 2 czerwca, 950-1100 E - podstawowy i komunikatywny niemiecki - zdjęcia

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Bremen
Termin wyjazdu: praca od 2 czerwca
Podopieczna choruje na Alzheimera, ale nie jest agresywna - zachowuje się jak maa dziewczynka. Nie ma wstawania nocnego. Porusza się samodzielnie. Pani mieszka z mężem. Pan jest zdrowy i wciąż aktywny zawodowo -do 16 w pracy.

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub podstawowym językiem niemieckim.

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 950E -100E na rękę z językiem podstawowym
-stawka 1100E na rękę z językiem komunikatywnym

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
-gwarancja terminowych i szybkich wypłat
-legalną pracę, ekuz, A1
-szybkie wyjazdy
-wypłata w euro lub pln
-bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535 227 228

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 535... Pokaż