OPIEKUNKA DO PANI KOŁO FRANKFURTU OD 16 WRZEŚNIA –DO 1200E; Z JĘZYKIEM NIEM. KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM

Data dodania: 07 wrzesień 2017Ogłoszenie: 6356
  • OPIEKUNKA DO PANI KOŁO FRANKFURTU OD 16 WRZEŚNIA –DO 1200E; Z JĘZYKIEM NIEM. KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM - zdjęcia

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.
Opis stanowiska
Miejsce pracy: Oberursel koło Frankfurtu nad Menem
 Termin wyjazdu: od 16 września

Podopieczna  pani Ruth (158 cm, 62 kg) - mieszka sama

jest zniedołężniała, jestp zawale, ma cukrzycę, porusza się z rolatorem i  na wózku inwalidzkim - pani sama stanie, ale trzeba ją podtrzymać

nie ma pieluch  - pani samodzielna w higienie intymnej i w toalecie

Dla opiekunki pokój z tv i internet

– szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228
/ Nie pobieramy żadnych opłat!!!
Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.
Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 1200E na rękę z językiem dobrym
-stawka-1100 E z językiem komunikatywnym
-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
dodatek świąteczny
gwarancja terminowych i szybkich wypłat
legalną pracę, ekuz, A1
szybkie wyjazdy
wypłata w euro lub pln
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535- 227-228
Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 535... Pokaż