Kupimy Zadłużone Spółki z o.o.

Data dodania: 31 sierpień 2017Ogłoszenie: 6307
Kupimy Zadłużone Spółki z o.o.
  • Kupimy Zadłużone Spółki z o.o. - zdjęcia

TEL. 601-685-195 www. FabrykaKreatywna.com - Skupujemy Zadłużone Spółki / Wdrażamy plan naprawczy / Restrukturyzacja Przedsiębiorstw.

Jesteśmy zainteresowani nabyciem spółek, które borykających się trwale, lub przejściowo z utratą płynności finansowej. Nasza oferta pomocy kierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. jak i dla spółek. Jeżeli chcesz naprawić i oddłużyć przedsiębiorstwo, uniknąć ogłoszenia jego upadłości, uchronić się przed orzeczeniem zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, uchronić się przed skutkami wynikającymi z art. 299 K.s.h oraz art. 21 prawa upadłościowego i naprawczego, a także art. 116 ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h. - skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w szeroko pojmowanym prawie gospodarczym, handlowym, w tym w szczególności w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

DOdatkowo - prowadzimy szkolenia zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. tel.601-685-195 www.fabrykakreatywna.com email: biuro@fabrykakreatywna.com
30/08/2017 16:00

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 486... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 48 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi finansowe
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 192

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.