Konsultant Planowania Finansowego

Data dodania: 05 wrzesień 2017Ogłoszenie: 6341


Jesteś ambitny i chcesz awansować?
Nie lubisz ograniczeń?
Masz wrażenie, że obecna praca nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł, ale nie chcesz od razu rezygnować z dotychczasowego zajęcia?
Jeśli chcesz świadomie decydować o swojej przyszłości i zdobywać doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji o najwyższych standardach - dołącz do nas! Konsultant Planowania Finansowego Miejsce pracy Koszalin Region: zachodniopomorskie Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zgodnie z określonymi standardami, konfigurowanie i prezentowanie rozwiązań zgodnych z potrzebami klienta, realizacja wyznaczonych celów w powierzonym regionie. Od kandydatów oczekujemy: bardzo dobrej organizacji pracy, pozytywnego nastawienia do pracy z Klientem, samodzielności i aktywnego podejścia do powierzonych zadań, wykształcenia minimum średniego, etyki zawodowej. Współpracując z nami otrzymujesz: pracę w prestiżowej, międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie (od 3 tys. zł.), szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy, przejrzysta ścieżka awansu zawodowego, dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

C.V. proszę wysyłać na adres mailowy z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi finansowe
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 136

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.