Kierownik Restauracji

Data dodania: 07 lipiec 2016Ogłoszenie: 3583

Dla ogólnopolskiej Sieci Restauracji typu Quick Service poszukujemy doświadczonych, ciekawych i zaangażowanych osób, które będą odpowiadać za zespół pracowników oraz budować prestiż lokalu na stanowisko

SAMODZIELNEGO KIEROWNIKA RESTAURACJI - w lokalizacji Koszalin

Zadania: zarządzanie restauracją, odpowiedzialność za wynik, prowadzenie, nadzorowanie zespołu, bieżąca współpraca z centralą firmy.

Pracowałeś jako asystent, zastępca kierownika restauracji, kierownik masz ugruntowane doświadczenie, które zdobyłeś w gastronomii sieciowej i chcesz się dalej rozwijać ?

WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY – WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Wymagania:

o 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub zastępcy kierownika
o umiejętność budowania i kierowania zespołami
o znajomość procedur HACCP
o zdolności analityczne
o umiejętność generowania raportów, analizowania bieżących danych
o nadzorowanie zamówień i dostaw
o współpraca z Centralą firmy w zakresie wdrażania zleceń promocyjnych
o dbanie o wizerunek marki, firmy i standardy obsługi klientów
o dbanie o codzienną ekspozycję i wystrój

Poszukujemy osób zaangażowanych i samodzielnych, dyspozycyjnych, z bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi, entuzjastycznie nastawionych do zadań.

Oferujemy:

o długookresowe zatrudnienie
o umowę o pracę (zatrudnienie w wymiarze etatu)
o atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
o premię wynikową
o szkolenia wprowadzające i rozwojowe
o możliwości dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowanie swojego CV za pośrednictwem serwisu. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli do dokumentów:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.).

*Oferta Pracy Stałej.

Rekrutację prowadzi FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Gastronomia, hotelarstwo
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 280

Najczęściej oglądane w tej kategorii