Handlowiec- sprzedawca

Data dodania: 30 kwiecień 2018Ogłoszenie: 7607

Ursus Dystrybucja sp. z o.o jest prężnie rozwijającą się firmą, która od 2015r. osiągnęła bardzo stabilną pozycje. Jesteśmy liderem na rynku polskim wśród dystrybucji maszyn rolniczych i niezmiennie dążymy do dalszego rozwoju. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec Stacjonarny - Sprzedawca

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klienta - sprzedaż, doradztwo
• Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Co możesz zyskać pracując w Ursus Dystrybucja sp.z o.o
• Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu,
• Umowa o pracę,
• Uczciwe wynagrodzenie
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Termin rozpoczęcia pracy od zaraz.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie-zawodowe
• Znajomość rynku oraz asortymentu maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwania interpersonalne:
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• Gotowość do nauki i ciągłego doskonalenia wiedzy z zakresu oferowanego asortymentu,
• Dokładność, samodyscyplina i dobra organizacja czasu,
• Znajomość obsługi komputera,

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez mail.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 695... Pokaż