Handel hurtowy nowy firmowy odziez

Data dodania: 19 kwiecień 2016Ogłoszenie: 3151
Handel hurtowy nowy firmowy odziez
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez - zdjęcia
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez zdjecie 2
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez - zdjecie 3
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez zdjecie 4
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez zdjecie 5
  • Handel hurtowy nowy firmowy odziez zdjecie 6

Działalność podstawowa firmy UAB RM Stokas – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej oraz akcesoriów. W ciągu prawie dziesięciu lat swojej działalności „RM Stokas“ rosła i rozwijała się razem z modą, szła w parze z potrzebami swoich konsumentów.
„RM Stokas“ śledzi trendy na rynku mody i oferuje wszystko to, co najlepsze dla energicznej, współczesnej i odważnej osobowości – odzież i akcesoria marek TOMMY HILFIGER i STATE OF ART. Te słynne marki w świecie mody istnieją już od wielu lat i dyktują własne warunki i inną interpretację mody. „RM Stokas“ na podstawie praw wyłącznych dostarcza odzież tych marek do sklepów Litwy, Łotwy, Estonii, Polski, Czech, Rosji, Białorusi i Ukrainy.
TOMMY HILFIGER – to jedna z najsłynniejszych marek na świecie od 1985 roku, osiągająca najwyższe obroty w sektorze odzieżowym. Tę markę dobrze znają i klienci na Litwie, podążający za modą i stylem. TOMMY HILFIGER rzuca wyzwanie ubiorom klasycznym, dodając nieco chaosu, charyzmy i energii. TOMMY HILFIGER – to odzież dla stylowych miłośników przygód.
Marka STATE OF ART – to nowość na Litwie. Dotychczas nie było możliwości nabycia odzieży męskiej STATE OF ART. Te ubrania powinien preferować ten, kto codziennie wymaga uczucia swobody, komfortu oraz stylu. Adres: Gudeliu 9, Wilno, Litwa

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: +37... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 1zł
Kategoria: Odzież, obuwie
Typ oferty: Odzież męska
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 694

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.