Glebogryzarka usługi Podłoże pod trawnik za jednym przejazdem

Data dodania: 12 styczeń 2018Ogłoszenie: 7054
Glebogryzarka usługi Podłoże pod trawnik za jednym przejazdem
  • Glebogryzarka usługi Podłoże pod trawnik za jednym przejazdem - zdjęcia

Chcesz założyć nowy lub rekultywować stary trawnik?Oferuję usługę przekopania terenu glebogryzarką separacyjną, która w niewiarygodny sposób przygotowuje glebę pod wysiew trawnika lub rozłożenie trawy z rolki.
Ta profesjonalna maszyna za jednym razem przekopuje, separuje grubsze frakcje (kamienie, kępy starego trawnika) wstępnie niweluje teren oraz ugniata całość wałem strunowym.
Pozwala to uzyskać idealne podłoże pod założenie trawnika, bez pracochłonnego wygrabiania kamieni i pozostałości starego trawnika.
Takiego efektu nie jest się w stanie osiągnąć tradycyjną glebogryzarką.
Masa własna glebogryzarki jest dużo cięższa od tradycyjnych glebogryzarek co wpływa pozytywnie na efekt pracy. Po jednym przejeździe ziemia jest wstępnie wyrównana i znakomicie spulchniona. Dzięki przeciwbieżnym obrotom cały teren zostaje przekopany maszyną specjalnie zaprojektowaną do zakładania trawników na małych i dużych powierzchniach. Noże glebogryzarki pracując przeciwbieżnie do kierunku jazdy, podczas jednego przejazdu zrywają nawierzchnię, rozdrabniają i przerzucają glebę w kierunku sekcji przesiewającej, pełniącej funkcję sita. Efekt końcowy pracy zapewnia wyrównanie i zagęszczenie za pomocą tylnego walca. Teren przygotowany w ten sposób to idealne podłoże pod trawnik.Więcej info 605 385 772 https://www.facebook.com/Kosiarzsarbinowo/,http://www.kosiarzfryzjertrawnikow.pl/

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 605... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena 1zł
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi ogrodnicze
Lokalizacja: Koszalin
Wyświetleń: 216

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Koszalinlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.